Par mums

Uzņēmumam “RK TRANS TRADE” ir daudzu gadu pieredze būvmateriālu un zāģmateriālu pārdošanas jomā, tāpēc mūsu sortimentā iekļauti uzticamu un kvalitatīvu produktu ražotāji: ģipškartons – KNAUF, izolācijas materiāli – Rockwool, KNAUF, Isover, OSB – Kronopol, kā arī plaši pārstāvēti apdares dēļu, zāģmateriālu un biodegvielu vietējie ražotāji, kas pierādījuši sevi gan ar labu cenu, gan ar augstu kvalitātes līmeni.

Pie mums pieejami apdares materiāli, zāģmateriāli, biodegviela un daudz kas cits. Mūsu piedāvājumā plašā klāstā ir arī vietējo ražotāju produkcija, kas savu vietu tirgū iekarojuši ar lielisku kvalitātes un cenu attiecību.


Neskaitot augstvērtīgu būvmateriālu pārdošanu, kompānija “RK TRANS TRADE” piedāvā arī citus pakalpojumus, arī ātru un kvalitatīvu preču piegādi – ķieģeļu, betona, zāģmateriālu utt.


Efektīvi, operatīvi un ne dārgi – lūk, trīs pamatakmeņi, uz kuriem balstās mūsu kompānijas klientu apkalpošanas politika. Pasūtot būvmateriālus un pārvadājumus “RK TRANS TRADE”, Jūs izdarāt izvēli par labu stabilai un profesionālai sadarbībai. 

Mūsu produkcija

COPYRIGHT © 2021 RK TRANS TRADE LTD.
MĀJAS LAPU IZSTRĀDE PRISMSTUDIO.EU

COPYRIGHT © 2021 RK TRANS TRADE LTD. MĀJAS LAPU IZSTRĀDE PRISMSTUDIO.EU