Zāģmateriāli

Brusas, dēļi

Brus2Viens no galvenajiem celtniecības materiāliem ir brusa. Mēs piedāvājam iegadāties taisnstūra šķērsgriezuma koka brusas. Šīs brusas piemērotas koka māju un lielo koka konstrukciju būvniecībai, piemēram, logiem un kāpnēm. Brusām piemīt lieliskas siltumizolācijas īpašības, tās nesaraujas un tām ir augsta estētiskā vērtība. “RK Trans Trade LTD” piedāvā pašu ražotus zāģmateriālus par ļoti pievilcīgām cenām un garantētu augstu kvalitātes līmeni. Ja Tev nepieciešamas kvalitatīvas koka brusas, tad sazinies ar mūsu konsultantiem!

Lasīt tālāk

CELTNIECĪBAS DĒĻI

Doski3Celtniecības dēļi un brusas tiek izmantotas dažādu koka izstrādājumu izgatavošanā, celtniecībā un remontdarbu veikšanā. Atbilstoši pasūtītāja vēlmēm, dēļus un brusas ir iespējams izgatavot no skuju kokiem (priede un egle) dažādos izmēros.

Lasīt tālāk

Ēvēleti dēļi

56Ēvēleti dēļi – sauss žāģmateriāls, taisni nogriezts no visam pusēm un ar gludu virsmu. Pateicoties žāvešānai praktiski nedeformējas. Evēlēti dēļi piemit unikālas īpašības, kuras piemit tikai koksnei. Materiāls pielietojāms dazādiem mērķiem - no būvniecības līdz mēbēļu izgatavošanāi.

Lasīt tālāk

Koka mieti

Zabor kolja3
Koka mieti – ērts un pietiekami lets materiāls žogu un ierobezojumu celšanai. Koka mieti jau no vienas puses ieasināts, lai viglāk veikt to montāžu. Visi mieti apstradāti ar antiseptiķi ilgai kalpošanāi.

Lasīt tālāk