Celtniecības materiāli

SILTUMIZOLĀCIJA

vata

SILTUMIZOLĀCIJA:
EUROWOOL, ISOVER, KNAUF, ROCKWOOL

Siltumizolācijas materiāli no minerāl vates, bieži tiek izmantots ēku siltināšanai ir vairākas nozīmīgas priekšrocības, piemēroti jebkura uzdevuma risināšanai siltuma un skaņas izolācijas jomā mūsdienu celtniecībā.Tiek ražoti no dabas materiāliem: smiltis, soda, kaļķakmes. Ir droši veselībai, tiek pielietoti pat tur, kur higiēnas prasības ir īpaši augstas.

 

 

Lasīt tālāk

Gruntis

20181005 110834

Gruntis ir paredzēts grīdu, sienu un griestu virsmu gruntēšanai telpās un ārpus tām. Tai piemīt augstas salīmēšanas un iesūkšanās spējas, kā arī tā nostiprina irdenas un drūpošas virsmas. Tiek lietota pirms cementa un betona grīdu pamatņu remonta, grīdu apdares materiālu uzklāšanas, sienu špaktelēšanas un apmetuma uzklāšanas, akmens vates un putupolisterola pielīmēšanas, krāsošanas un dažādu veidu tapešu pielīmēšanas, kā arī galdniecības, kokapstrādes materiālu, ģipša un ģipšplākšņu nogruntēšanai.

 

Lasīt tālāk

FASĀDES VATE UN PAPILDMATERIĀLI

fasad1

FASĀDES VATE- ēku siltināšanai, izmantojot akmens vates plātnes, kas paredzētas apmetamām fasādēm, tiek veikta dažādiem nolūkiem paredzētu ēku ārsienu ārpusē. Siltināšanas darbus no ēkas ārpuses var veikt gan būvējot jaunu ēku, gan renovējot to. Akmens vates plātnes tiek izgatavotas no dabiskām izejvielām, tāpēc siltināta ēka iegūst jaunas īpašības.

 

Lasīt tālāk

PUTUPOLISTIROLS

PUTUPOLISTIROLS

Izturīgs pret mehānisko slodzi, paredzētas pielietot grīdu, jumtu, kā arī pieļaujams izmantot ēku pazemes daļas siltumizolācijai.

Putupolistirols ir viegls, stingrs organisks materiāls, kuru izgatavo no polistirola granulām. To visplašāk pielieto kā siltumizolācijas un iepakojuma materiālu.
Būvniecībā izmantojamie putupolistirola izstrādājumi kalpo kā efektīvs siltumizolācijas materiāls ar daudzveidīgu pielietojumu. Lai kvalitatīvi un efektīvi izolētu pamatus, sienas, grīdas vai jumtus.

 

Lasīt tālāk

CELTNIECĪBAS PLĒVES

plenkiCeltniecības plēves – eurovent ( topdach wall, anticon, standart alu, aktiv), isocon, samplex. 
Mūsu kompānija piedāvā augstākās kvalitātes pretvēja, hidroizolācijas (antikondensātā), difūzijas-membrānas un tvaika izolācijas celtniecības plēves. 

 

Lasīt tālāk

ĢIPŠKARTONS SINIAT-NIDA

dv21Reģipsis ir standarta ģipškartona plāksne ar pelēkas krāsas kartona pārklājumu. Tā ir klasiska plāksne ar maksimāli daudzveidīgu pielietojumu – sienu, starpsienu un griestu apšūšanai (kā „sausais apmetums”, piem., uz betona, uz mūra); starpsienu montāžai. Plāksnes paredzētas Iekštelpu remontdarbiem.

Lasīt tālāk

  • 1
  • 2