Apdares dēļi

Grīdas dēļi

Grīdas dēļi – tie nodrošina ekoloģiski tīru grīdas segumu, kuram ir lieliskas ekspluatācijas īpašības. Grīdas dēļi kalpos ilgi, jo tie ātri nedilst, tiem nav nepieciešami lieli izdevumi par apkopi vai remontu, kā arī tie palīdz saglabāt siltumu aukstajās sezonās.

Lasīt tālāk

Apdares dēļi

vagonka sorta opisanie
Eiropas vagondēlis izskatās ka parasts ēvelēts dēlis, bet tā izgatavošanai tiek izmantoti augstas kvalitātes zāģmateriāli, kas apstrādāti, vadoties pēc Eiropas standartiem. Vagondēlis ir būvniecības materiāls, kuru pielieto iekšējai un ārējai apdarei, sienu izlīdzināšanai un skaņas izolācijai. Vagondēļi palīdzēs izvairīties no puves, pelējuma sēnīšu izplatības, kā arī temperatūras svārstībām.

Lasīt tālāk

Terases dēļi

TerasesDeli2Terases apdares dēļi daudzu gadu garumā saglabā savas labās vizuālās īpašības un neprasa īpašu kopšanu. Tas ir ideāls apdares materiāls dārza terases izveidošanai. Pateicoties dēļu lieliskajām īpašībām, tie spēj izturēt dažādus laika apstākļus, nezaudējot savu sākotnējo izskatu. Terases dēļi ir izturīgi un rūpīgi apstrādāti, tāpēc pa tiem mierīgi var staigāt basām kājām, nebaidoties ieraut kājā skabargu. Pateicoties augstajam dēļu virsmas berzes koeficientam, jūs uz terases dēļiem nepaslīdēsiet arī lietainā laikā. Terases dēļu vairumtirdzniecība tiek veikta no noliktavas, bet pēc klienta vēlmes terases dēļus varam piegādāt arī viņam vēlamajā objektā ar apmaksu saņemšanas vietā.

Lasīt tālāk